У Луцьку вперше відбувся турнір зі стрільби з лука серед військових.

Участь у ньому взяли восьмеро військових, які перебувають на реабілітації у Луцьку, – розповів Суспільному тренер зі стрільби з лука Олег Дучимінський.

Олег Дучимінський каже, що поряд з військовими також змагалися й інші лучники в щорічному чемпіонаті міста.

Військовослужбовець Віктор – учасник чемпіонату лучників. Каж: до повномасштабного вторгнення жив і працював в Італії, потім повернувся в Україну, захищати батьківщину. Розповідає, що поранення отримав під Бахмутом, потрапив під танковий обстріл.

"Я спочатку не хотів їхати на змагання, але воно так реабілітує, файно. Наша команда називається "Вулик", бо ми, як бджоли, – солодкі, файні і маємо виграти", – говорить військовослужбовець.

Психолог реабілітаційного центру Автанділ Коходзе каже, що стрільба з лука – одна з важливих складових у реабілтації військових, бо задіюється і тіло, і мозок одночасно.

"Стрільба потребує цікавих навичок від людини – вміти одночасно і сконцентруватися, і розслабитися", – говорить психолог.

Суддею змагань став ветеран АТО Павло Ковальський.

На турнірі виступили усі військові, – каже тренер Олег Дучимінський, вони отримали відзнаки та призи від партнерів. Перше місце здобула команда "Центр" та лучник із позивним "тарік".