Перед купальним сезоном, який стартує на Волині 1 червня, рятувальники-водолази обстежують акваторії, очищають дена водойм, готуючи для відпочивальників.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ГУ ДСНС у Волинській області.

«Зокрема упродовж двох минулих днів уже проведені обстежувальні роботи на території пляжу санаторію «Лісова пісня» на озері Світязь, на міському озері в Нововолинську, а також у м. Берестечку. Уже обстежені акваторії на Теремнівських ставках та на центральному пляжі в обласному центрі», – йдеться у повідомленні.

Оглядаючи дно акваторії, водолази вилучають звідти чимало іржавого залізяччя, битого скла і цегли, бляшанок, пластику та іншого сміття, у пошуку металевих предметів послуговуються металошукачами.

У процесі обстеження вони також уточнюють та визначають межі пляжів та територій для купання й надають рекомендації органам місцевої влади для подальшого облаштування місць відпочинку на воді.

Додають, що станом на 24 травня відділення водолазно-рятувальних робіт виконали 10 заявок на проведення таких робіт. Ще 7 – найближчими днями до початку сезону.