Раніше винахідник Олег Семенюк переобладнав свою «волгу» на дешевше для поліського краю паливо. На цей раз чоловік «пересадив» на дрова УАЗик.

Про це пише газета Волинь-нова.

Тоді про нього з інтернету вся Україна довідалася – автомобіль, який їздить не на бензині, привертав увагу, хоч би де з’явився господар на своїй новинці. І ось чоловік скинув мені на вайбер знімок із коментарем: «Авто-2 на дровах», а вже у телефонній розмові розповів, що тепер і бездоріжжя йому не страшне.

«Зробити УАЗика на дровах я задумав ще тоді, як переобладнував «волгу», – розповідав Олег В’ячеславович, – бо ж то для села – просто супер. Як дощі підуть, то «волгою» неможливо доїхати на поле, де вирощую малину. Та на той час не було на це грошей – довелося відкласти цю затію».

 Але від свого задуму чоловік не відмовився і торік восени уже придбав УАЗ. Довелося помудрувати, де прилаштувати генератор. Якщо у «волзі» він добре «вписався» в багажнику, то тут треба було, за словами винахідливого майстра, подовжити раму й там його встановити. Одне слово, в салоні агрегат місця не займає.

«Про цю новинку на Камінь-Каширщині ще мало хто знає, – каже Олег В’ячеславович, – бо я тільки раз їздив УАЗиком на дровах до райцентру. Випробовував його ще на польовій дорозі. Бачу, що все нормально».

ПРо те, як реагувала дружина Семенюка, він зазначив:

«Коли я переобладнував «волгу», то скажу, що не в захваті вона була. А зараз дуже задоволена, що маємо такого УАЗика, для якого бездоріжжя не страшне. А головне – не треба купувати бензину. Дров я вже заготовив – вистачатиме».