Пан Олександр служить стрільцем-гранатометником у Володимирському батальйоні Волинської бригади тероборони. Має колоритне псевдо «Могила», яке є похідним від його прізвища.

Про це пишуть у Волинській бригади тероборони.

Свого часу чоловік 27 років відслужив у слідчих підрозділах правоохоронних органів. Обіймав високі посади, мав спеціальне звання підполковника поліції.

Проте 24 лютого 2022 року Олександр нашвидкоруч зібрав речі у наплічник і пішов до військкомату, аби призватися до війська на звичайну солдатську посаду, адже спеціальні звання до військових не прирівнюються.

Боєць запевняє, що перспектива носити солдатський погон аніскільки не зачіпала його самолюбство: «Було одне бажання – захистити свій дім, свої рідних, свою Батьківщину…».

Вдома ж на пана Олександра з Перемогою чекає кохана дружина, з якою вони разом вже упродовж 30 років, а також теща і тесть (про яких він, до речі, відгукується з виключною повагою та теплотою).

Окрім того чоловік має 19-річну доньку-студентку та 29-річного сина, який також боронить Україну – у складі 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.