Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
У військовому госпіталі біля Луцька бореться за шанс стати на ноги веретан АТО, захисник, який вдруге пішов на війну у 22-ому, Сергій Гриценя. У березні цього року ворог ледь не обірвав його життя. Із поля битви захисник повернувся лежачим.
Історію про боротьбу захисника і перші успіхи в ній розровів 12 канал, - пише ВСН.
Чоловікові 38 років. Він – ветеран АТО. Після початку повномасштабної війни знову став на захист України. Із Харківщини, де захисник виконував бойове завдання, він повернувся... лежачим. Про важке поранення його рідні дізналися, коли зв'язку із захисником не було вже 9 днів.
Поранення у спину, зачепило легені, хребет, руку й ногу. Він досі носить у тілі декілька осколків.
«Всьо, каже: Господи, якщо це в мене все – забери мене до себе. Але тут хлопці через якийсь час підбігли, його витягнули. Його витягнули, а поруч підбігли, вже неживий був», - розповідає мама захисника Надія Гриценя.
Дві складні операції на легені у Харкові й Полтаві. І тепер він у лікарні біля Луцька, вчиться сідати. Самостійно сісти Сергію вдалося лише декілька днів тому. І це, кажуть лікарі, для нього – маленька перемога.
Наступний виклик – збільшити силу й витривалість Сергія, аби він міг щоденно робити це без сторонньої допомоги. А далі – наступне випробування:
«Навчити на активному кріслі колісному пересуватися і долати на ньому перешкоди. Тобто будь-який поріг. Там є спеціальна методика. Але це вже таке – більш дальне завдання», - каже фізичний терапевт Валентин Сидун.
Технічно до цього навчання Сергій вже готовий. На прохання його мами волонтери придбали захиснику ортопедичний візок. Завдання, яке ставлять собі медики, ціль, до якої...важко, але таки йде боєць Сергій Гриценя – ходити по українській землі.
«Чекаю, швидше би», - підсумовує сам Сергій Гриценя.
Нині на реабілітації в Боголюбах – п'ятеро поранених військовослужбовців, 40 захисників отримують медичну допомогу в лікарні.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі