У Маневицькій громаді провели до місця вічного спокою трьох красенів, молодих сповнених сил патріотів, які віддали своє життя за волю й незалежність рідної Вітчизни, за спокій кожного з нас.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці громади.

31-річний Максим Кучер ще у червні 2020 року пішов борони рідну Україну від підступного ворога. Кадровий військовий, заступник командира роти, щирий, добрий, мужній воїн, який постійно піклувався за своїх підлеглих, був прикладом для побратимів. Не встиг дожити до перемоги над окупантом.

«Під час виконання військового обов’язку 18 серпня 2023 року життя молодого бійця обірвалося. Згорьовані від тяжкого болю батьки, які втратили у цій страшній війні єдиного сина. Овдовіла молода дружина. Не встиг Максим потішити своїх рідних онуками. Скільки ж горя приносить ця клята війна». - йдеться у дописі.

Чин похорону за упокій душі захисника України звершили священики у Храмі Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

43-річний уродженець Маневич Сергій Шмигельський захищав Вітчизну ще під час проведення антитерористичної операції на сході України і без вагань знову став на захист України після вторгнення ворога на українські землі на початку березня 2022 року.

Старший сержант, старший майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки гідно боровся з ворогом. 20 серпня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув, поклавши своє життя на полі бою за рідну Батьківщину, свободу та волю. У Героя залишилася мама та син. Відспівали воїна у Свято-Воскресенському храмі селища.

Попрощатися з полеглими Героями зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати прийшли рідні, друзі, побратими, представники влади та мешканці громади.

Під звуки Державного Гімну України на честь і незабутню пам’ять про славних земляків, на кладовищі пролунали останні постріли військової варти.

Майоріли синьо-жовті прапори, а в очах людей - сльози, знову від рук російських загарбників, загублено життя українських синів...

Де знайти слова, щоб вгамувати нестерпний біль батьків, дружини, родини. Війна, якої ніхто в Україні не хотів, забирає найкращих, ламає тисячі життів, десятки тисяч доль.

Нагадаємо, цього дня Маневицька громада прощалася із померлим воїном Олегом Новосадом, який перебував на лікуванні.