Депутати Луцькради розширили перелік вулиць у місті, якими заборонено курсувати приміському та міжміському громадському транспорту без відповідних дозволів мерії.

Таке рішення прийняли під час сесії міської ради, повідомляє Конкурент.

Раніше водіям автобусів, що курсують за межі міста, заборонявся рух проспектами Волі та Соборності, а також вулицями Богдана Хмельницього, Винниченка та Парковою. Тепер же цей список розширили й додати до нього проспект Василя Мойсея і Перемоги та вулицю Яровицю. Проте на приміські маршрути, організатором яких є виконавчий комітет Луцькради, ця заборона не поширюється.

«Ухвалення даного рішення сприятиме підвищенню рівня безпеки перевезень пасажирів та якості надання послуг населенню громадським транспортом. Крім того, збільшить пропускну спроможність вуличної мережі м. Луцька, зменшить кількість заторів в дорожньому русі», – йдеться у пояснювальній записці.

Крім того, у рішенні зазначають, що це допоможе зменшити фінансові затрати пасажирів на проїзд при користуванні приміським пасажирським транспортом міської територіальної громади.