У Ковелі з’явилась ще одна локація для занять спортом – тренажерний майданчик поряд з ДЮСШ №1 імені Петра Стуса.

На його облаштування з міського бюджету було виділено майже 200 тисяч гривень. Як розповідає директор закладу Віталій Волосюк, аби придбати більше обладнання, вирішили усі роботи провести власними силами. З матеріалами допоміг директор фірми “Юкон” Юрій Семенюк.

Упродовж кількох місяців розчищали територію, розбирали старі приміщення, вивозили сміття. Крім колективу, надзвичайно багато допоміг ковельчанин, який мешкає поряд – Микола Петрович Добко. А ще юний помічник — Влад Сладковський. Йому лише 11 років, але він разом з дорослими працював на рівних і одним з перших випробовує нові тренажери.

Директор школи Віталій Волосюк презентував майданчик та поділився своїми планами. Каже, що вони тут чекають дітей і дорослих, будуть раді, аби ковельчани тут займались спортом. Найближчим часом планують поряд облаштувати ігровий майданчик.

Територія навколо спортивного закладу останнім часом постійно оновлюється. Продумали тут і дизайн стіни поруч, зобразивши на ній карту України, посадили кущі, привели усе до ладу.