Через митний пост «Ягодин» намагалися приховано ввезти незадекларований товар вартістю майже 1 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Волинської митниці.

Волинські митники на посту «Ягодин» виявили у збірному вантажі незадекларований товар, серед якого – антидронова рушниця та комплектуючі до дронів. Вартість прихованого товару становить майже 1 млн грн.

Автомобіль в'їжджав в Україну «червоним коридором». За поданими товаросупровідними документами, він доставляв широкий асортимент промислових товарів трьом покупцям з різних куточків України. У ході повного митного огляду в автомобілі виявили 26 позицій брендового одягу, взуття, жіночих сумок, чипів – загалом 3206 одиниць товару, про який у деклараціях не було навіть згадки.

Відповідно до частини 1 статті 483 Митного кодексу, переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів. Відтак усе приховане майно, в тому числі антидронова рушниця та комплектуючі до дронів, тимчасово вилучене на склад митниці до остаточного рішення суду.

«Чудово розуміючи нагальність потреб ЗСУ, звертаємо увагу на цю публікацію зацікавлених військових частин. Готові передати за порядком, встановленим Законом України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», – додають митники.