У Луцьку без гарячого водопостачання залишилися мешканці 20-ти багатоповерхівок. Це пов'язано із витоком на тепловій мережі на розі вулиць Вороніхіна і Декабристів.

Як розповів Суспільному речник комунального підприємства «Луцьктепло» Антон Безносиков, на ділянці, де стався витік, працює аварійно-відновлювальна бригада.

Комунальники замінюють теплову мережу діаметром 219 мм.

Ремонт, говорить речник, здійснюється коштом підприємства: «Щороку ми купуємо певну протяжність трубопроводів різних діаметрів. Це кошти, які закладені в тариф, або інвестиційна програма, або кошти на поточні ремонти нашого обладнання».

21-річна лучанка Катерина Суровцева розповіла суспільному: відсутність гарячої води створює чимало труднощів у догляді за 8-мимісячним сином.

«Цього літа часто вода пропадала, — говорить жінка, — Такого раніше не було. А зараз то одна труба прорвала, поки зробили ту, інша прорвала. Постійно треба гріти воду. Кожен день купати дитину, тож холодною водою не будеш мити».

За словами Антона Безносикова, аварійно-відновлювальні роботи на розі вулиць Вороніхіна і Декабристів планують виконати упродовж двох днів, після чого послугу з постачання гарячої води у 20 житлових будинках відновлять.