У Центральному парку Луцька 11 вересня відбулася презентація в’язаного жовто-блакитного прапора, який у рамках акції «Нитка єднання» створювали впродовж двох місяців.

Як розповіла Суспільному ініціаторка акції керівниця громадської організації «Старт у Нове життя» Ганна Карамишева-Борисенко, в'язаний прапор складається із 432 клаптиків — шматочків різних відтінків.

«Кожен шматочок розміром 20 на 20 сантиметрів. Вийшов розмір 2,4 метра на 7,2 метра. Дуже великий. А ще він розтягується і здається ще більший», — говорить Ганна Карамишева-Борисенко.

«Теплий» прапор України створювали орієнтовано 80 жінок із усієї України. Зі слів організаторки акції, долучилися 34 міста.

Учасниця акції Олена Ярощук, яка приїхала з Маріупольського району до Луцька, де й зараз проживає, розповіла: зв'язала 10 шматочків.

«Ми об'єднали переселенців, жителів, з-за кордону, ми всі об'єдналися і робимо добру справу, хочемо, щоб про Україну почули скрізь, показати, що Україна сильна і ми переможемо, — каже жінка.

Зацікавилася акцією та прийшла подивитися на розгортання в’язаного прапора України лучанка Алла Шиманська. Така ініціатива, каже, потрібна в теперішніх реаліях.

«Треба долучатися до таких акцій, щоб не забувати, що в нас іде війна, і нам потрібно бути єдиними у всьому: і в допомозі, і в думках, і підтримувати один одного, бо це наша Україна і крім неї у нас більше нічого немає», — сказала жінка.

Готовий «теплий» прапор України, додала Ганна Карамишева-Борисенко, будуть доповнювати новими в’язаними шматочками, які ще досі передають учасники акції.