У Шацькій громаді браконьєри завдали збитків рибним запасам на майже 20 тисяч гривень.

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль. 

10 вересня волинські рибпатрульні здійснили рибоохоронний рейд на водні об’єкти Ковельського району. В ході обстеження водного об’єкту в селі Грабове Шацької громади Ковельського району виявлено грубе порушення правил рибальства.

Двоє громадян здійснювали вилов риби сітним знаряддям лову та до приїзду рибпатрульних встигли виловити 1 екз. риби щука та 10 екз. риби плітка. Розрахунок за незаконний вилов здійснено відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів» в редакції КМУ від 06.10.2021. Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину щуки становить 3 468 грн та плітки – 1 564 грн. Таким чином нараховано шкоди за порушення природоохоронного законодавства на суму 19 108 грн.

На порушників оформлено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються до передачі в суд для притягнення порушників до відповідальності та відшкодування завданої шкоди. Знаряддя лову вилучено.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Волині за номером: (067) 360-78-40.