На Волині лісові землі вартістю понад 9 мільйонів гривень за втручання прокуратури повернули у власність держави.

Про це у п'ятницю, 15 вересня, повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

Прокурори Камінь-Каширської окружної прокуратури відстояли в судах усіх інстанцій свою позицію про повернення земельної ділянки лісогосподарського призначення площею понад 3 га і вартістю понад 9 мільйонів гривень в державну власність.

На виконання рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Прилісненської сільської ради, земельну ділянку повернуто державі.

У прокуратурі нагадують, що підставою пред’явлення позову стала незаконна зміна цільового призначення земельної ділянки із земель лісового фонду на землі сільськогосподарського призначення, що призвело до незаконного вибуття цієї ділянки, на якій ростуть дерева віком близько 20 років, із користування державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» та передачі її в комунальну власність.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурорів, суд касаційної інстанції відмовив у відкритті провадження за касаційною скаргою сільської ради. Землі повернули у державну власність.