Олексій на псевдо «Доктор» служить на посаді навідника-кулеметника в роті вогневої підтримки Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони.    

Про нього розповіли на сторінці 100 окремої бригади територіальної оборони, пише ВСН. 

У цивільному житті чоловік був будівельником – зокрема, займався зведенням добротних дерев’яних будинків. Мобілізувавшись до лав ЗСУ в перші дні широкомасштабного вторгнення, Олексій разом з побратимами виконували завдання з охорони та оборони північних державних рубежів України – облаштовували позиції на українсько-білоруському кордоні в межах Волинської області.

Якою б лихою тіткою не була війна – «Доктору» (попервах у війську довелося побути бойовим медиком) вона подарувала таки щасливий поворот долі. Час від часу боєць бував у сусідньому з їхніми позиціями селі – де й познайомився з місцевою дівчиною Лідією. За рік – вона стала його дружиною…

Вже перебуваючи на сході України, Олексій одержав право на відпустку, поїхав на рідну Волинь – де 1 серпня й одружився. «Доктор» переконаний, що іншого закінчення війни окрім беззаперечної Перемоги України бути не може.

«Ми захищаємо своїх близьких, свою землю. На чуже не зазіхали і не зазіхаємо – але своє відстояти мусимо», - каже чоловік.