До війни працювала інженером-проєктувальником, а за місяць до 24 лютого 2022 року захистила магістратуру програміста. На залізниці працювала майже 15 років.

Двічі переселенка Наталя Бєлімова з Луганська, пізніше з Старобільська започаткувала вже по приїзду на Волинь власну справу. Відтак вже вісім місяців жінка займається виготовленням цукерок, - пише ВСН.

Починала пані Наталя зі звичайних рецептів, які сама знаходила в ютубі. Нині жінка стабільно співпрацює з чотирма кав'ярнями та п’ятьма магазинами у Луцьку, додатково її запрошують на проведення майстер-класів. 


Спочатку вона робила цукерки для себе та сім'ї, пізніше знайомі дівчата попросили і їм приготувати солодощі. Саме вони і наштовхнули пані Наталю на продаж цукерок. Тоді жінка ще не знала, чим зайнятися і окрім виготовлення цукерок – в'язала.

Майстер-класи у благодійному фонді «Рокада» почала проводити випадково. Майстриня зверталася по допомогу у БФ, коли тільки переїхала з сім’єю у Луцьк, тоді і познайомилися з дівчатами, які наштовхнули на продаж цукерок.


Переїхала у Луцьк Наталя Бєлімова не одна, а разом з чоловіком та 13-річним синим. Чоловік працює на залізниці, три тижні у поїздці, три тижні вдома. Сім'я активно підтримує жінку, разом роблять цукерки, якщо пані Наталя не встигає.

«Буває таке, що можемо робити цукерки вночі. Коли 500 або 1000 і більше замовлень. Тоді усі разом вночі готуємо. Вся сім'я мені допомагає, хтось вирізає, хтось запаковує», – розповідає пані Наталя.


Також переселенка розповіла, що виграла грант. Коли тільки починала робити цукерки, в неї нічого не було, лише одна каструлька, ложка та піч.

Тоді пані Наталю запросили на навчання для переселенців. Жінок залучали писати бізнес-план. Майстриня ділиться, що тоді ще не знала, про що писати.

«Оскільки я інженер-проєктувальник, я думала писати план на мої креслення, або щось інше у цій сфері. А потім подумала собі і вирішила, напишу на солодощі. Так і написала бізнес-план на цукерки», – розповідає переселенка.

Пані Наталя тоді виграла піч і харчовий принтер, каже що це саме цінне, що у неї є для виготовлення цукерок. Пізніше вона придбала сушку, щоб сушити фрукти.

Також майстриня готує яблука в карамелі та робить чайні бомбочки. Незабаром почне робити і шоколадні смаколики. 


«У мене мрія – орендувати приміщення та найняти людей. У мене ще немає таких обсягів продаж, однак в майбутньому гадаю, що вдасться це реалізувати», – додає майстриня.