Андрій Павлович вже 10 років несе службу в аварійно-рятувальному загоні спецпризначення.

Про рятувальника розповідають на фейсбук-сторінці ДСНС Волині.

Андрій очолює аварійно-рятувальну частину з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. У його підпорядкуванні – понад 60 рятувальників. Ці люди виконують різні аварійно-рятувальні роботи: ліквідовують наслідки аварій, дорожньо-транспортних пригод, стихійних лих, руйнувань, розгортають мобільні пункти незламності, пересувний пункт управління, забезпечують електроживлення об'єктів критичної інфраструктури, очищають воду різного ступеня забруднення. І це далеко не повний перелік.

Саме зараз, коли публікуємо цей текст, Андрій Павлович з колегами працюють на Ковельщині - ліквідовують наслідки ДТП за участю автовоза.

З початком повномасштабного вторгнення до переліку завдань додалися виїзди на ліквідацію наслідків ворожих атак на область. Рятувальники гідно тримають удар - завжди в авангарді тих, хто прибуває до місця лиха і допомагає людям.

«Один в полі не воїн, - підкреслює Андрій Павлович. – Результат усіх операцій – це завжди сукупність командних зусиль. На цьому тримається наша служба».

Успішно долати надзвичайні події рятувальникам допомагає техніка. Автопарк аварійно-рятувального загону налічує майже пів сотні автомобілів різного призначення. Серед них чимало новітніх зразків. Усі без винятку автомобілі перебувають у справному стані й готові будь-якої миті до залучення.

Сил і засобів волинських рятувальників вистачає, аби працювати ще й на південних і східних рубежах нашої держави - долати наслідки російської агресії, допомагати населенню і силам оборони України, доправляти тонни гуманітарних вантажів.

«Після нашої перемоги, просто буду радіти життю, - ділиться планами на майбутнє Андрій Павлович. - І понад усе прагну разом з колегами працювати над відновленням України, аби жодні руйнування не нагадували про те, що на нашій землі топталася кацапська орда».