На Волині судитимуть 27-річну жінку, яка надсилала наркотики у місця несвободи та ошукувала громадян в інтернеті, обіцяючи їм інтимні послуги.

Про це у п'ятницю, 29 вересня, повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

Прокурори Нововолинського відділу Володимирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 27-річною жителькою Нововолинська незаконного придбання, зберігання, пересилання з метою збуту, передачі в місця позбавлення волі наркотичних засобів, а також шахрайства з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, у січні 2023 року жінка надіслала знайомому в місця несвободи два захованих у продукти харчування пакетики з незаконно придбаним бупренорфіном. Посилку виявили працівники установи, і до адресата вона не потрапила.

Окрім того, волинянка розміщувала в інтернеті оголошення про надання інтимних послуг, брала за них передоплату на банківську картку, але на зв'язок з абонентами більше не виходила. Зафіксовані чотири епізоди такого ошуканства.

У суді на розгляді перебуває також кримінальне провадження про вчинення нею крадіжки.