Діана та Ольга – подруги та засновниці крафтового українського бренду хелсі продукції «GoodMood Food», зареєстрованого ще у 2021 році. Дівчата створюють десерти лише з натуральними підсолоджувачами: без білого цукру, глютену і лактози. А 3 вересня минулого року вони відкрили першу кондитерську в Луцьку.

Про це інформує Волинська ОВА.

Хелсі команді вдалося організувати виробництво відповідно до високих харчових стандартів, розробити унікальний асортимент десертів та випічки, який налічує більше 40 позицій та сформувати партнерську мережу із 60-ти закладів по всій Україні. Крім того, у магазині-кондитерській можна скуштувати не лише десерти, а й інші корисні страви. 

«Наша місія – популяризувати здоровий і свідомий спосіб життя в задоволення і об’єднувати людей навколо цього», – розповіла пані Діана.

Тож аби коло свідомих споживачів смачненького розширювалось, підприємиці вирішили скористатися програмою мікрогрантів «Власна справа» і як результат – отримали 250 000 гривень на розширення виробництва і маркетинг.

«Цей проєкт – дуже класна можливість для малих підприємств, оскільки зазвичай у власників є багато ідей, бажань та енергії на їх реалізацію, проте не завжди вистачає фінансових ресурсів. Грантові кошти дозволяють класно "стартанути" або ж зробити "квантовий стрибок" у розвитку за рахунок купівлі необхідного обладнання для збільшення ефективності виробництва і не тільки», – поділилася враженнями від проєкту Діана Познякевич.

До слова, грантові кошти підприємиці спрямували на закупівлю професійного обладнання, зокрема: камери шокової заморозки, планетарного міксера, холодильної та дві морозильних камери. Також частину гранту використали на друк брендового пакування та маркетинг. І за умовами проєкту – працевлаштували у закладі двох кондитерів.

Детальнішу інформацію про грант на власну справу у рамках урядового проєкту «єРобота» і процедуру його отримання читайте за посиланням.

Окрім того, за консультацією можна звернутися до фахівців центру зайнятості, або зателефонувати: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або 044 244 94 69.


За матеріалом Волинський обласний центр зайнятості