Минулої доби рятувальники ліквідували 2 пожежі та здійснили 6 виїздів на проведення аварійно-рятувальних робіт, під час яких врятували 2 людей.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.

О 16:43 на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу стерні на у с. Смолява Берестечківської громади. О 17:10 горіння ліквідували рятувальники 22 ДПРП. За попередніми даними, до пожежі призвела необережність з вогнем 58-річної власниці. Уже ввечері жінка звернулася за медичною допомогою – з термічними опіками та отруєнням продуктами горіння її госпіталізували до Луцької міської клінічної лікарні.

Виїзди на проведення аварійно-рятувальних робіт минулої доби пов’язані з деблокуванням водія транспортного засобу під час дорожньо-транспортної пригоди, надання допомоги людині, яка намагалася вчинити суїцид, а також ліквідацією скупчення небезпечних комах (шершнів).

Крім того, увечері рятувальники 12 ДПРЧ виїжджали для проведення аварійного відкривання дверей у селищі Любешів. Жінка з двома онуками не могла потрапити у квартиру – у вхідному замку зламався ключ. Рятувальники з мінімальними пошкодженнями усунули поломку, розібрали замок й відчинили двері.