Пані Анна служить на посаді старшого бойового медика у Луцькому батальйоні Волинської бригади тероборони. Жінка має позивний «Багіра», який «приклеївся» до неї ще за часів участі в Революції Гідності. 

У цивільному житті Анна була тренером з танців, проте вранці 24 лютого 2022 року вони разом з чоловіком Володимиром (майстром тату) не роздумуючи пішли до військкомату і мобілізувалися до лав 53 об 100 обр ТрО, - пишуть про посестру на фейсбук-сторінці тероборони.

Батальйон «Багіри» впродовж понад 100 днів – з початку березня і до середини червня 2023 року – успішно виконував бойові завдання під Бахмутом.

Після всього побаченого на війну дивишся реалістичніше. Усвідомлюєш ціну майбутньої Перемоги. Розумієш, що за кожною відбитою атакою, а тим більше за кожним штурмом ворожих позицій, – наші втрати. Сумнівів у переможному для України закінченні війни немає жодних. – Але для цього багатьом треба таки припиняти відсиджуватися на дивані перед телевізором – і ставати до реальної боротьби за свою державу, – каже Анна.

А ще у бойової медикині «Багіри» є… чотирилапа бойова посестра – молоденька киця Марч (названа на честь «натівського» протоколу MARCH – алгоритму дій та надання домедичної допомоги в бойових умовах):

Якось я подумала, що було б добре для психологічного розвантаження завести кошеня. А наступного ранку… почула настирливе нявчання. Мовляв, ось я – найкраща кандидатка на вакантну посаду бойового медичного кота!