З нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф».

Про це повідомили у Волинській облдержадміністрації.

Метою конкурсу є привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Конкурс організовує Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років та школярі – громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінація).

Журі конкурсу: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.

Кожен учасник може подати не більше 3 конкурсних робіт.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету:

[email protected]

Голова організаційного комітету – Сошников Антон Олександрович, 0955031091.

Детальніше: https://surl.li/sphyp?fbclid=IwAR0YolGlLVRuWU3UEU9GIqtb4k49OFWMuA9H7mVubgcvG1rBF5OcLhEE0IU_aem_Afsj1hnsoHKYHlQahYHUhkdkAc12ZJDc1k5fuG-4hpCKtn8V_dWyulPpzKlGEntk8BJiKoxBSLXr1aozOVYwLMfp