Чемпіонат Волині з боксу серед чоловіків (еліта) та юнаків 2010-2011 років народження упродовж трьох днів триватиме у Любомлі.

Про це повідомили на сторінці Волинської обласної ради.

Одночасно із чемпіонатом проходитиме обласний турнір серед 11-12- річних боксерів. Загалом у різних вагових категоріях за чемпіонство змагатимуться понад 160 учасників з усіх куточків області.

Загальнообласні змагання є відбірковими, переможці отримають путівку на Чемпіонат України та шанс потрапити до національної збірної.

В обласній Федерації боксу зазначають, що волиняни мають хороші перспективи. Лише упродовж двох останніх місяців збірна Волині завоювала одразу 7 медалей на Чемпіонаті України серед учнів пам'яті захисника України Олександра Марченка; повний комплект медалей здобули четверо вихованців ДЮСШ 2 та ОДЮСШ «Колос» на всеукраїнському турнір з боксу серед юнаків, а кілька днів тому у загальнодержавних змаганнях серед юніорів на честь Героїв оборони України золоту нагороду завоював Гліб Іванчук, учень Володимирської ДЮСШ ім. О. Зінкевича.