Прикордонник Богдан Мочульський здобув «золото» та став чемпіоном міжнародного турніру з джиу-джитсу.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Відомо, що днями відбувся рейтинговий міжнародний турнір GRAND PRIX PARIS OPEN 2024 у Парижі. Там за нагороди змагалися найкращі спортсмени світу із 28 країн.

Позмагався за звання найсильнішого на міжнародному турнірі з джиу-джитсу вирішив і волинський прикордонник Богдан Мочульський

Чоловік виступав у ваговій категорії 62 кг. Загалом у нього було чотири поєдинки. За вихід у фінал Богдан змагався з чинним срібним призером чемпіонату світу, а в фіналі переміг чемпіона Європи.

«Радий, що піднявся на найвищу сходинку пʼєдесталу, що український прапор знову височів над міжнародною ареною. А звучання гімну України викликає почуття гордості та невимовної впевненості у собі та нашій країні», – розповів прикордонник.