Маневицька громада провела в останню земну дорогу військового Юрія Ковальчука.

У понеділок, 8 квітня, у Колодіях провели до місця вічного спочинку щирого патріота рідної землі, 45-річного військовослужбовця Юрія Ковальчука, - повідомили на фейсбук-сторінці Камінь-Каширської РДА.

Юрій Степанович займався домашнім господарством, їздив на сезонні будівельні роботи, мріяв збудувати просторий дім для сім’ї. У листопаді минулого року без вагань став на захист від ворога рідної Вітчизни. Службу проходив у 14-ій бригаді оперативного призначення імені Івана Богуна Національної гвардії України.

Нещодавно після проходження лікування прийшов у довгоочікувану відпустку, однак війна підірвала здоров'я земляка і 5 квітня серце воїна зупинилося. Без батька залишилося двоє неповнолітніх дітей: донька Анна та син Вадим. У скорботі мама Прасков'я Степанівна, дружина Тамара Василівна, родина, друзі.

Аби гідно вшанувати українського бійця зійшлися небайдужі жителі громади, представники влади, військові, побратими-нацгвардійці. Панахиду за померлим військовослужбовцем відслужили у Свято-Миколаївському храмі. Під звуки Державного Гімну України на честь і незабутню пам’ять про славного захисника, на кладовищі пролунали останні постріли військової варти.

Скорбота і сум завмерли в повітрі. Важко знайти слова розради, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Нехай Всевишній допоможе рідним та близьким пережити важкий біль втрати.