14 травня трапилася дорожньо-транспортна пригода поблизу села Новосілки Володимирського району.
Про це ІА Волинські Новини повідомили очевидці, які зазначили, що авто злетіло з дороги. Водій отримав тілесні ушкодження. Допомогу йому надавали медики швидкої.
Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, автопригода трапилася у селі Новосілки Володимирського району. Відомо, що водій автомобіля не впорався з керуванням та злетів у кювет. Його госпіталізували у лікарню.
На місці події працює слідчо-оперативна група, яка встановлює обставини ДТП.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі