У вівторок, 14 травня, у Кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку відбувся чин похорону Юзви Олександра Васильовича (16.12.1970 року народження).

Військовий був призваний на військову службу та загинув 2 травня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Сергіївка Луганської області, - інформує міська рада.

Провести військовослужбовця в останню дорогу прийшов секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, побратими, родина та лучани. 

Військовий капелан, який особисто був знайомий із Олександром, у прощальній промові зазначив, що воїн до кінця свого подиху був вірним Україні.

“Ми проводжаємо того, хто не втік за кордон, не шукав іншого шляху, а пліч-о-пліч з побратимами стояв на захисті нашої держави. Сьогодні замість братніх обіймів, я вимушений говорити прощальні слова. Але за воїнів не можна говорити в минулому часі, вони живі та долучаються до небесного воїнства. Ми кажемо, що той, хто загинув у бою — не загинув, а залишився навіки в строю. Ми будемо його пам’ятати та будемо намагатись продовжувати його подвиг”, - наголосив священник.

Поховали Героя в секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.