ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» здійснив новий розрахунок тарифів на послугу з управління побутовими відходами.
Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.
Їх визначено з тарифів на операції зі збирання, перевезення та видалення побутових відходів, які визначені окремо за видами (змішані, великогабаритні, ремонтні).
На зростання тарифів впливає чимало економічних факторів.
До тарифу на операцію із видалення побутових відходів включено вартість обслуговування модульної зворотноосмотичної установки очистки фільтрату з полігону в с. Брище виробництва компанії TDL Energie, оскільки статтею 35 Закону України «Про відходи» забороняється проєктування, будівництво та експлуатація полігонів побутових відходів без оснащення системами захисту ґрунтових вод, вилучення та знешкодження біогазу та фільтрату.
Ріст планово-розрахункової собівартості тарифу на послугу з управління побутовими відходами відбувся також через підвищення витрат:
Амортизація основних засобів, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів адміністративного призначення розрахована відповідно до вимог Податкового кодексу України.
Загальновиробничі витрати, адміністративні витрати розподілено між послугами та у розрізі операцій пропорційно сумі прямих витрат та їх виробничої собівартості. Для розрахунку та розподілу таких витрат використано фактичні показники 2023 року.
Таким чином, економічно обґрунтовані тарифи на послугу з управління побутовими відходами зростають та становлять:
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі