Працівники групи реагування патрульної поліції на автодорозі поблизу селища Маневичі Камінь-Каширського району зупинили автомобіль марки «Audi» за порушення Правил дорожнього руху.
Про це повідомляє Камінь-Каширський районний відділ поліції.
У ході спілкування водій, щоб уникнути адміністративної відповідальності за ч .2 ст. 126 КУпАП, надав неправомірну вигоду поліцейським. Порушник поклав 1000 гривень на сидіння службового автомобіля за не притягнення до передбаченої законом відповідальності.
На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Відносно водія порушено кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.
Якщо вину чоловіка доведуть, то йому загрожує покарання у вигляді штрафу – від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі