На Волині солдата, який самовільно залишив військову частину, спіймали дорогою до Червонограда. Ба більше, військовослужбовець був п’яний.

Про це пише ІА Волинські новини з посиланням на постанову Іваничівського районного суду.

Як вказано у матеріалах справи, 23 квітня 2024 року солдат Руслан Г. без дозволу керівництва залишив пункт постійної дислокації свого підрозділу в особливий період. Того ж дня близько 12:30 його затримали дорогою до Червонограда, коли він йшов пішки узбіччям. Крім того, військовослужбовець був п’яний. Своїми діями він вчинив правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.

Про Руслана Г. відомо, що він служить на посаді водія-кранівника у відділенні інженерної техніки 3-го інженерно-позиційного взводу 2-ї роти інженерної підтримки батальйону інженерної підтримки в одній із частин на Волині.

На судове засідання солдат не з’явився, однак надіслав клопотання, в якому просив розгляд справи проводити за його відсутності, вину у скоєному визнав.

Суд врахував усі обставини справи, визнав Руслана Г. винним в адміністративному правопорушенні, що було скоєне в умовах воєнного стану, та оштрафував на 18700 гривень.

Олена БІДЗЮРА