Вчора, 21 травня, у пункт пропуску «Устилуг-Зосин», що на кордоні з Польщею, прибув вантажний автотранспортний засіб під керуванням мешканця Львівської області. У митній декларацій чоловік не зазначив про переміщення будь-яких товарів.

Про це повідомили на сторінці Волинської митниці.

Митники завадили незаконному ввезенню в Україну комерційної партії високоліквідних товарів - побутової техніки та енергетичних систем для автономного забезпечення, загальною вартістю понад 5 млн грн.

За результатами митного огляду вантажівки посадовці Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби спільно з працівниками Волинської митниці встановили, що у ньому переміщуються незадекларовані товари, зокрема, телевізори торговельної марки «Samsung» у кількості 94 шт., електрочайники торговельної марки «SMEG» – 61 шт., зарядні станції EcoFlow River 2 Pro – 100 шт. та харчові дієтичні добавки в асортименті загальною вагою 160 кг.

За виявленими фактами Волинською митницею складено 2 протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушень, передбачених ч. 2, 3 ст. 471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами).

Товари вилучено на склад митниці. Їх точну вартість встановить товарознавча експертиза.

Фото: Волинська митниця