Детективи ТУ БЕБ у Волинській області передали 4 безпілотні літальні апарати на потреби 6 прикордонного Волинського загону Держприкордонслужби України.

Йдеться про три саморобні квадрокоптери та один безпілотник типу «літачок», якими раніше місцеві мешканці намагалися переправити у Польщу тютюнові вироби без марок акцизного податку, - повідомили у пресслужбі відомства.

В рамках кримінальних проваджень БпЛА були вилучені та арештовані. Днями Луцький міськрайонний суд виніс рішення про зняття арешту та передачу літальних апаратів на потреби прикордонників.

Як зазначили прикордонники, літальні апарати будуть використовуватися для підтримки підрозділів Сил оборони, які виконують завдання в зоні бойових дій.

Досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту та збут підакцизних товарів) та ч. 2 ст. 199 (незаконне виготовлення, зберігання, придбання підроблених марок акцизного податку) триває.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Волинської обласної прокуратури.