Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
5 травня, близько 19:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що на Маневиччині до приймального відділення лікувального закладу доставлено неповнолітнього з численними травмами.
Про це повідомили на сторінці Камінь-Каширського районного відділу поліції.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що водій мотоциклу «Boxer150», рухаючись по грунтовій дорозі неподалік одного з населених пунктів, не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху, у результаті чого не впорався з керуванням та травмувався.
За вказаним фактом відомості внесено до ЄРДР за ч.1 ст.286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Триває досудове розслідування.
Попередній допис
Наступний допис
©2025 uaGit
Коментарі