1 червня у Луцьку відбувся гала-концерт мистецького проєкту «Музичні рефлексії Луцька», приуроченого до 85-річчя Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Проєкт поставив собі за мету осмислити через музику вже майже століття існування школи, і включав виступи, що відображали б її багату історію. Усі заходи цього мистецького проєкту були благодійними: вдалось зібрати понад 24 тисячі гривень на допомогу Збройним Силам України.

Організатори підготували надзвичайну програму для поціновувачів музики: виступ духового оркестру, ансамблів бандуристок, віолончелістів, скрипалів, камерного ансамблю та ансамблю «Кобзарик», а також виступи випускників та учнів школи.  

На гала-концерт завітали учні, їх рідні, випускники та вчителі закладу, а також заступник міського голови Ірина Чебелюк і представники обласної влади.

«Для музичної школи 85 років – це величезний відрізок життя. Попри складний період, який переживаємо ми усі, школа ні на день не зупиняла своєї роботи. Її педагоги невтомно працювали для того, щоб діти почувались тут у безпеці, були огорнуті опікою. Ми організували заходи і для тих, хто знайшов прихисток в нашій громаді. Сьогодні ваша творчість, як не прикро, наповнена нотками суму. Але ми віримо в те, що незабаром святкуватимемо перемогу, а на вулицях Луцька будуть звучати тільки щасливі мелодії, і ми гучним концертом привітаємо усіх військових, які повернуться додому. Дай, Боже, всім натхнення, здоровʼя, а закладу, у якому ми перебуваємо – процвітання», – звернулась до присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.

Також вона вручила колективу музичної школи Подяки та Грамоти міської ради.

Фото: Луцька міська рада