Німецьке місто-партнер Вальсроде прийняло дітей з Ковельської громади на відпочинок.
Про це повідомили на сайті міськради.
За ними особисто приїжджав голова благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” Міхаель Хааке. Він каже, що за час в дорозі вдається тісніше з усіма познайомитись, потоваришувати, знайти ключики до маленьких сердець.
17 дітей військовослужбовців упродовж червня перебуватимуть у наших друзів – для них приготували багато цікавих розваг, пізнавальних зустрічей, екскурсій.
«Хлопчиків і дівчаток у Вальсроде чекають із великою радістю. Наші партнери гарно попрацювали, щоб це літо особливо запам’яталось юним ковельчанам», - йдеться у дописі.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі