Відбулася чергова ротація поліцейських зведеного батальйону «Захід».
Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.
Волинські поліцейські-добровольці вирушили в зону бойових дій у складі зведеного батальйону Національної поліції України «Захід» на чолі з командиром Сергієм Козаком.
Традиційно, їх проводжали в дорогу рідні, друзі та колеги по службі.
Заступник начальника ГУНП у Волинській області Віталій Ковальчук побажав правоохоронцям успішного виконання поставлених завдань та швидкого повернення додому живими та здоровими.
Більшість правоохоронців, які вирушили на Схід, мають бойовий досвід ще з 2014 року, а дехто вже і з часу повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Фото Поліція Волинської області.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі