Виявлено незаконний забір корисних копалин на межі Ковельської та Дубівської ТГ.
Про це повідомляють у Державній екологічній інспекції у Волинській області.
8 квітня 2024 року інспектором Державної екологічної інспекції у Волинській області спільно з правоохоронними органами під час проведення заходів державного нагляду (контролю) на межі Ковельської та Дубівської територіальних громад було виявлено місцевих мешканців, які здійснювали незаконний видобуток корисних копалин (суміші схожої на пісок) .
На місце події була викликана слідчо оперативна група.
Відповідно до статті 65 Кодексу України про надра, порушення законодавства про надра тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову і кримінальну відповідальність згідно з законодавством України.
Якщо ви стали свідками порушень природоохоронного законодавства просять повідомляти Державну екологічну інспекцію у Волинській області про виявлені факти порушень за телефоном (0332) 72-33-96.
Фото Державна екологічна інспекція у Волинській області.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі