Перебування у громадських місцях у п'яному вигляді та розпивання алкогольних напоїв — це порушення закону.
Про це повідомляє патрульна поліція у Волинській області.
За це правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП.
З початку року волинські патрульні склали 1323 адміністративні матеріали на громадян, які розпивали алкогольні напої чи перебували в п'яному вигляді в громадських місцях.
"Будьте свідомими та не порушуйте закон!", - закликають у повідомленні.
Фото патрульна поліція у Волинській області.
Коментарі