Раніше судимий волинянин вкотре попався на злочинах: викрав телефон та проник в чужий сарай. Тепер рецидівіст сидітиме у тюрмі 3,5 року.

Про це пише ІА Волинські новини з посиланням на вирок Володимир-Волинського міського суду.

Маючи непогашену судимість, Віталій Б. 16 липня 2023 року викрав мобільний марки «Samsung», вартістю майже 6 тисяч гривень, що лежав на лавці.

Окрім того, ввечері 11 жовтня того ж року чоловік проник у господарське приміщення, звідки вкрав два велосипеди, електричний тример, садові ножиці та набір інструментів. Загальна сума збитків – понад 10 тисяч.

На судовому засіданні вину у кримінальних правопорушеннях повністю визнав, щиро покаявся. Як пояснив, коли виночив речі з господарського приміщення, то його помітила власниця, яка одразу викликала поліцію.

На час розгляду справи потерпілі не мали до обвинуваченого жодних претензій. Втім, обираючи покарання, суд врахував повторність вчинення злочину та попередні судимості.

У підсумку Віталія Б. визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 КК України. Йому призначили покарання у виді трьох років і шести місяців позбавлення волі.