Дмитро Монатік (MONATIK) з Луцька у час благодійного туру у США створив картину "Кохання космічних масштабів" на підтримку "Янголів Азову".

Артист написав її у галереї Нью-Йорка "Mriya", яка популяризує творчість українських художників. Про це він розповів у Instagram, передає kp.ua.

Картина буде представлена ​​в галереї до 18 липня, і всі бажаючі можуть протягом цього часу робити свої ставки на офлайн або в соціальних мережах. Виручені від її продажу кошти артист передасть на потреби Патронатної служби "Янголи Азову" та спецпідрозділів ЗСУ.

Музикант не вперше виставляє свої картини на продаж як благодійні лоти. У вересні 2023 року під час концерту у Києві співак виручив за картину 55 тисяч гривень на підтримку сімей з деокупованих та прифронтових територій. 

Війна застала MONATIK у відпустці із сім'єю в Іспанії. Після вторгнення РФ він співпрацював із благодійними фондами та збирав гуманітарну допомогу. У липні 2022 року після закінчення благодійного європейського туру Life will win MONATIK повернувся на батьківщину. Музикант також відіграв концертний тур "ART Оборона" країною, де збирав кошти на допомогу потерпілим у війні українцям.