Детективи ТУ БЕБ у Волинській області оголосили підозру мешканцю Любомля, який реалізовував електронні сигарети та компоненти до них без марок акцизного податку. 

Про це повідомляє пресслужба ТУ БЕБ у Волинській області. 

Слідством встановлено, що волинянин придбав незаконно виготовлену підакцизну продукцію в Інтернеті. Перепродував нелегальний товар через телеграм-канал. Замовлення покупцям відправляв поштою.

Детективи Бюро провели обшуки в орендованому приміщенні, де зберігався контрафакт та вилучили електронні сигарети й готові рідини до них без марок акцизного податку.

Фігуранту оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання, транспортування, збут незаконно виготовлених підакцизних товарів). Обвинувальний акт скеровано до суду. 

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури. 

Фото БЕБ у Волинській області.