Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
32-річний Богдан Жиговець очолює центр електронних комунікацій та інформаційних технологій ГУ ДСНС Волинської області. Він вважає, що для успішної роботи в динамічній IT-індустрії важливо не лише постійно підвищувати свою кваліфікацію, але й підтримувати продуктивну атмосферу в колективі.
Про колегу розповіли на фейсбук-сторінці рятувальників.
«Мої колеги саме такі — молоді, амбітні, готові працювати над собою, вдосконалюючи фахові знання», - розповідає він.
66 діб Богдан Жиговець ніс службу на деокупованих територіях Донецької області — працював над забезпеченням різного виду зв’язку між піротехнічними розрахунками — радіообміну, супутникового й цифрового.
Враховуючи потреби й специфіку окремих видів робіт, організовував комунікацію між відділеннями саперів, забезпечував деякі безпекові процеси.
«На Донеччині не доводилося бувати дотепер, — розповідає зв'язківець. — Був під впливом стереотипу, що Донеччина — це степ, шахти й терикони. Насправді ж це ще й прекрасна земля з густими лісами й розлогими ландшафтами.
І хоч нині територія густо всіяна боєприпасами, тут ведуться активні бойові дії, військові й сили оборони докладають колосальних зусиль, щоб сюди повернулося мирне спокійне життя.
«Українські сапери для мене — титани, — зазначає Богдан Жиговець, розповідаючи про людей, з якими працював на Сході. — Вони роблять неймовірне у нереальних умовах. Хлопці знешкоджують боєприпаси упритул до лінії зіткнення, в умовах загроз з повітря і з землі, влітку — за надвисоких температур, в постійному ризику і максимальній зосередженості».
Як і всі українці, Богдан Жиговець мріє про перемогу і робить, що вміє і може, для її наближення.
«Коли війна приходить до тебе, у твій дім і твою родину — переоцінюєш усе, — зауважує зв'язківець. — Свою незалежність та майбутнє нащадків українці виборюють найдорожчою ціною — власним життям. Маємо бути гідними цих жертв».
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі