В обласному центрі Волині судили чоловіка, який побив лучанина поблизу бару «Майдан», а потім вивіз його до кладовища у Липлянах. Таким чином нападник хотів повернути 100 доларів, які нібито у нього вкрав постраждалий.

Луцький міськрайонний суд призначив злочинцю три роки умовного покарання, пише ІА Волинські новини.

Злочин трапився торік 10 жовтня близько першої години ночі. Поблизу бару «Майдан» на вулиці Євгена Сверстюка лучанин вдарив чоловіка в обличчя та почав вимагати у нього повернути 100 доларів, які той нібито вкрав з автомобіля Geely MK. Згодом потерпілий послухав обвинуваченого та сів в авто, після чого вони поїхали у напрямку Жидичина. За кермом був чоловік, який не знав про злочинні наміри обвинуваченого.

Коли авто зупинилося поблизу кладовища в Липлянах, зловмисник витягнув потерпілого з авто та знову почав вимагати у нього 100 доларів, б'ючи його при цьому гумовою палицею. Нападник змушував побитого чоловіка переслати йому кошти через «Приват 24», навіть сам намагався це зробити. Однак гроші він так і не отримав, тож забрав у потерпілого телефон Нuаwеі за вісім тисяч гривень. Після цього потерпілого залишили на місці злочину.

У суді нападник не заперечував вину, зазначивши, що дійсно вчинив розбійний напад та зберігав вогнепальну зброю без дозволу.

Потерпілий розповів суду, що збитки йому відшкодовано лише частково. Він наполягав на суворому покаранні.

Однак врахувавши всі обставини, суд призначив нападнику покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, змінивши на три роки умовного терміну.