У 14-му турі чемпіонату України з футболу в першій лізі луцька «Волинь» на виїзді зіграла внічию з командою «Гірник-Спорт» – 1:1.

Матч відбувся в неділю, 17 жовтня, у Горішніх Плавнях на стадіоні «Юність».

Господарі першими пішли вперед, і їм вдався непоганий удар по воротах хрестоносців, який парирував Віталій Неділько.

«Хрестоносці» раз по раз виходили у контратаки, диригентом яких був Сіаваш Хагназарі.

Мав нагоду відзначитися Олександр Кучеренко, але його обвідний удар прийняла на себе поперечка.

Все ж на 43-й хвилині волиняни досягли успіху: гол з гострого кута забив Олександр Климець – 0:1 на користь «Волині».

У другому таймі господарі більше атакували, а «червоно-білі» суттєво підсіли. На 75-й хвилині Максим Войтіховський, отримавши м’яча у штрафному майданчику суперника, розстріляв воротаря, але суддя зафіксував офсайд.

І вже через дві хвилини «Волинь» пропустила: Вадим Яворський, скориставшись серією промахів захисників гостей, пробив під поперечку – 1:1.

В останні 13 хвилин основного часу і в 4 компенсованих ближчими до перемоги були футболісти «Гірника-Спорту». Але волиняни вистояли.