В Любешівській багатопрофільній лікарні відбулася нарада, яку зініціював селищний голова.

Її проведенню передувала чергова чотирнадцята сесія Любешівської селищної ради, котра відбулася минулого четверга. Адже на засідання завітали працівники дитячого відділення Любешівської багатопрофільної лікарні, звільнені через оптимізацію підприємства, з проханням допомогти зберегти робочі місця, пише газета «Нове життя».

Призначаючи цю зустріч, я планував у той чи інший спосіб залучити завідувачів відділень, лікарів нашої лікарні та обговорити проблемні моменти і спільно напрацювати деякі рішення вирішення цих питань. Але, враховуючи проведену роботу щодо аналізу діяльності директора КП «Любешівська багатопрофільна лікарня» Богдана Іваніва, ретельно вивчаючи умови контракту з директором цієї установи, ми прийшли до висновку, що на сьогодні директором порушуються умови контракту. Тому хочу ознайомити із розпорядженням щодо розірвання контракту. Дякую Вам, Богдане Васильовичу, без жодного перебільшення та лицемірства, адже за шістнадцять років, протягом яких Ви очолювали цю установу багато зробленого. Але, на мою думку, на сьогодні умови, в яких функціонує охорона здоров’я в цілому, виклики сьогодення, зокрема це реформування медицини, потребують кардинально та радикально змінювати підходи щодо організації комунального підприємства, – зазначив селищний голова.

Відтак зачитав розпорядження, відповідно до якого було прийнято таке рішення.

«…Враховуючи рішення Любешівської селищної ради восьмого скликання від 22.07.21 року «Про звіт директора КП «Любешівська багатопрофільна лікарня» за перше півріччя 2021 року, розірвати 4 жовтня 2021-го контракт із директором КП «Любешівська багатопрофільна лікарня» та звільнити того ж дня Богдана Іваніва з посади директора з підстав, передбачених контрактом, пункт 8, частина 1, стаття 36 «Кодексу законів про працю України», – йдеться у цьому розпорядженні.

Своєю чергою, Богдан Іванів не погоджується із таким рішенням.

Я однозначно оскаржуватиму Ваше розпорядження. Тому що вважаю, що Ваше бачення є незаконним, і відсутні правові підстави для цього. Наскільки бачення відповідає літері закону – з’ясує суд, – висловив свою позицію Богдан Васильович.