З 6 по 13 листопада у місті Коломия відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 13 років (2008 р. н. і молодші) та Кубок України пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака з важкої атлетики. У змаганнях участь взяли волинські важкоатлети, які показали чудовий результат, здобувши в медальний доробок області 5 нагород.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

До слова, золотими медалістками чемпіонату України серед дівчат стали Малащук Катерина у ваговій категорії 40 кг та Чмух Олександра у ваговій категорії 64 кг. Тренують чемпіонок Андрусь В.В. та Андрусь Б.В.

Срібним призером змагань серед юнаків став Горащук Роман у ваговій категорії 41 кг, тренує якого Чеховський Д.Я. Володарем бронзової нагороди став Волков Давид у ваговій категорії 41 кг. Тренер Вальчук Ю.Є.

Перше місце Кубку України пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака з важкої атлетики серед чоловіків посів Вітер Ярослав у ваговій категорії 89 кг.