На Волині слідчі завершили досудове розслідування за фактом замовного вбивства. Кримінальне провадження з обвинувальним актом скерували до суду. Зловмисниці загрожує до 15 років позбавлення волі. 

Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

Нагадаємо, у липні 36-річна жителька Ковельського району замовила свого колишнього чоловіка. Вона, використовуючи особисті документи чоловіка, неодноразово оформляла та отримувала на його ім'я кредити. Щоб їх не повертати, вирішила позбутися його та підшукала для цього виконавця. За вчинення убивства жінка пообіцяла кілеру 10 тис. гривень.

Поліціянти провели спецоперацію та інсценували вчинення злочину і організували зустріч замовника з «потенційним кілером», під час якої замовниця отримала підтверджувальні докази вбивства колишнього чоловіка. Жінку затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Зловмисниці слідчі спеціалізованого відділу слідчого управління повідомили про підозру в організації закінченого замаху на вбивство, вчинене на замовлення (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 27 п. 11 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування завершене. Кримінальне провадження з обвинувальним актом скерували до суду.