В рамках програми «Безпечне місто» в місті планують реалізувати проект «Безпечна школа», в рамках якого встановлять камери відеонагляду з функцією розпізнавання облич. Крім того, такими системами відеонагляду планують обладнати садочки і медичні заклади.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності, пише ІА Волинські новини.

Зі слів директорки департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Юлії Сиротинської, у Луцьку планують розбудову системи інтелектуального відеоспостереження «Безпечне місто» із застосуванням технологій «SMART City».

Зокрема, до кінця першого півріччя 2023 року планується встановити 200 відеокамер у ЗЗСО, ДНЗ, закладах охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади і підключення їх до системи «Безпечне місто Луцьк». На це планують використати 3 мільйони гривень.

«Будемо брати під відеонагляд всі соціальні об’єкти: лікарні, школи, садочки, де по периметру будуть встановлені камери. Ті камери, які будуть розміщені на вході матимуть функцію розпізнавання обличчя, щоб реалізувати проект «Безпечна школа», – повідомила вона.