Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
У п'ятницю, 10 грудня завдяки зверненню небайдужих громадян в ході рибоохоронного рейду на водойми Володимир-Волинського району державні інспектори Волинського рибпатруля викрили грубе порушення Правил рибальства.
Про це повідомляє пресслужба організації.
Близько 21 години надійшло повідомлення від рибалок-любителів про порушення на рибогосподарському водному об’єкті-озері Павлівське, яке знаходиться між селами Павлівка та Старопорицьк, Володимир-Волинського району, Волинської області.
Державні інспектори рибоохорони оперативно прибули на місце правопорушення. Виявлено громадянина, який із двома невстановленими особами з гумового човна здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів чотирма сітними знаряддями лову.
Внаслідок незаконних дій порушники виловили 99 кг риби, а саме: 3 екз. короп, 10 екз. карась сріблястий, 10 екз. плоскирка, 1 екз. лин, 1 екз. білий амур, 3 екз. окунь, 6 екз. щука та 6 екз. товстолоба. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 99 841 гривень.
Двоє з порушників встигли втекти з місця правопорушення. На іншу особу склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя, рибу, човен та весла вилучено до рішення суду.
Оскільки в даному правопорушенні вбачалися ознаки кримінального злочину відповідальність за що передбачено ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом), на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Нововолинського відділення поліції для встановлення наявності кримінального злочину. Нацполіцією 11 грудня відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.
Довідкова інформація:
Стаття 249 КК України (незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом) карається штрафом у розмірі від 1 700 до 6 800 гривень або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
Розрахунок за незаконне добування інших водних біоресурсів здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів» в редакції КМУ від 06.10.2021. Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину щуки становить 3 468 гривень, коропа – 3 706 гривень, карася сріблястого – 1581 гривень, плоскирки – 1 564 гривень, лин – 1 598 гривень, білий амур – 3 553 грн, окунь – 3 162 гривень, товстолоба – 3 638 гривень.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі