Минулого тижня 46-річний волинянин та 21-річний житель Житомирщини під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення «Устилуг» Волинської митниці Держмитслужби, з метою звільнення від обов’язку перебування на самоізоляції, надали працівникам Державної прикордонної служби України міжнародне свідоцтво про вакцинацію на своє ім’я із ознаками підробки.

Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

За цими фактами дізнавачі Володимир-Волинського районного відділу поліції відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 358 (використання свідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України. Свідоцтва вилучили та направили до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення експертизи.

Під час розслідування кримінального провадження за фактом використання підробленого свідоцтва про вакцинацію встановили, що 33-річний вінничанин виготовив свідомо підроблене міжнародне свідоцтво про вакцинацію на своє ім’я, вказавши в ньому свідомо неправдиві відомості про проведену вакцинацію. За цим фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України.