Через нещасний випадок життя звичайної щасливої сім’ї із села Копилля Колківської громади перетворилось на страшний сон. Граючись із братиками та сестричками, дворічний Тимофій Попович проштрикнув собі око залізним гостряком. Аби зберегти дитині око, необхідна термінова операція.

Про це ІА Волинські Новини повідомила засновниця БФ «З Богом у серці» Марія Бадалян.

Замість того, щоб готуватись до новорічно-різдвяних свят, багатодітна мама Наталія Попович змушена покинути свою чималеньку родину і всіма силами рятувати найменшого сина Тимофія.

Одне випадкове падіння малюка перевернуло життя сім’ї з ніг на голову. Під час гри із братиками і сестричками хлопчик впав і проштрикнув око залізним гостряком.

Тепер дитина не лише не бачить на одне око, в якому пішов гострий запальний процес, а й страждає від болю. Якщо терміново не провести оперативного втручання, око зберегти не вдасться.

Надію, хоч і невелику, на порятунок ока та зору дають медики з Інституті очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова в Одесі. Вартість операції – 16 тисяч гривень.

Мати малюка у відчаї, адже родина немає навіть частини необхідних коштів. Тримаючи синочка на руках, вона не стримує сліз. Усю суму потрібно сплатити якомога швидше, оскільки операцію проведуть лише у день оплати рахунку.

Чим швидше дитину прооперують, тим більше шансів врятувати око. Саме тому багатодітна сім’я благає всіх небайдужих про допомогу.

Разом ми можемо зробити найбільший подарунок до Святого Миколая для дитини – врятувати малюку оченятко і зір, – каже Марія Бадалян.

Долучитись до порятунку дитини можна, переказавши посильну допомогу за реквізитами:

Швидке посилання на переказ для клієнтів будь-якого українського банку тут.

Картка Благодійного Фонду «З Богом у серці»:

5169 3305 3008 3952

Пошук за назвою у Приват24:

Платежі -> БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД З БОГОМ У СЕРЦІ